Postęp prac – II etap Vermelo

IMG_4938_2-2

Mota-Engil Central Europe kontynuuje budowę inwestycji mieszkaniowej Vermelo w Krakowie.

VERMELO to inwestycja o podwyższonym standardzie, którą wyróżniają m.in. całodobowy monitoring na terenie obiektu łącznie z garażem podziemnym, balkon lub loggia w każdym mieszkaniu z zamontowanym oświetleniem oraz okna z podwyższoną izolacją akustyczną.

Aktualnie na ukończeniu są prace tynkarskie. Mocno zaawansowane są również wylewki w mieszkaniach i na korytarzach. Rozpoczęto montaż płytek w dostępnych frontach robót. Z zewnątrz prowadzone są prace elewacyjne – od strony północnej budynku trwa nakładanie tynku w kolorze, a od wschodniej i zachodniej trwa docieplenie fasad. Równolegle odbywa się montaż zewnętrznych fasad aluminiowo-szklanych na parterze (witryny lokali usługowych). Na dachu prowadzone są prace związane z obróbką attyki. Trwają również prace instalacyjne branży sanitarnej i elektrycznej.

Zapraszamy także do obejrzenia filmu przedstawiającego budowę I etapu Vermelo.
https://www.youtube.com/watch?v=Riyldkquo-M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − 17 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>