Mota-Engil Central Europe wykonawcą kolejnej inwestycji mieszkaniowej w Warszawie

Inwestycja YANA powstaje przy ul. Jana Kazimierza 35/37. Jest to przestronnie i funkcjonalnie zaprojektowane osiedle z bogatą ofertą mieszkań o zróżnicowanych metrażach, od komfortowych kawalerek po pięciopokojowe apartamenty. Każde z nich zostało wyposażone w balkon, loggię lub ogródek.
Otoczona zielenią stanowi idealne miejsce dla osób ceniących aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. W najbliższej okolicy znajdują się obszerne tereny zielone, wśród nich niedawno odrestaurowany Park Szymańskiego oraz Park Sowińskiego. Jednocześnie lokalizacja w bliskości centrum zapewnia wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej, centrów handlowych, obiektów kulturalnych i sportowych.
W skład inwestycji YANA wchodzą trzy budynki o zróżnicowanej liczbie kondygnacji. Na terenie osiedla znajduje się zielone patio do wyłącznego użytku mieszkańców.
Mota-Engil Central Europe jest obecnie wykonawcą wielu inwestycji mieszkaniowych w całej Polsce – w Warszawie są to osiedle Willanovia oraz kompleks Avore.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nine − eight =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>